Haber

Başkan Çalık gönüllerince iftar etti

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Muharrem ayının ilk gününde oruç tuttu. Yas Ayı’nda canlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Önder Çalık, “ Allah tuttuğunuz oruçları ve tutulan tüm duaları kabul etsin.

Birlik, beraberlik ve kardeşliğin simgesi olan Muharrem ayı Beylikdüzü’nde tüm maneviyatı ile yaşanmaya devam ediyor. Muharrem ayının ilk gününde Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Fatma Anne Cemevi ve Kültür Merkezi’nde oruç tutan vatandaşlara lokma verdi.Bolluk ve hoşgörünün hakim olduğu sofrada vatandaşlarla sohbet eden Önder Çalık, tüm dua ve duaların kabul olmasını diledi.

 

“Allah tüm oruçları ve ibadetleri kabul etsin”

Birlik ve beraberliğin en üst seviyede olduğu Beylikdüzü’nde canlarla sofrada oruç tutmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Önder Çalık, “Barış, kardeşlik, huzur ve paylaşımın en üst seviyede olduğu Muharrem ayında sizlerle aynı sofrada buluşup bir lokmada buluşmak benim için önemli. Paylaştığımız Muharrem lokması ülkemizde ve dünyada barış ve huzurun vesilesi olsun. Allah tüm oruçları ve ibadetleri kabul etsin.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu